"Rīga dimd! Rīga sporto!"

Šī nebūs sporta vēstures stunda kustībā; soli pa solim, pastaigas veidā, iepazīsim, kā un kur cēlusies, spodrinājusies un pasaules sacensību laukumos dimdējusi rīdzinieku sportot griba un prasme.

SPĒLES INSTRUKCIJA

#1: Lejuplādē aplikāciju

Lejuplādējiet spēles bezmaksas LOQUIZ aplikāciju tajā telefonā, kuru izmantosiet spēlei. Spēli komanda var spēlēt tikai no viena telefona.

Svarīgi ir atļaut aplikācijai pieeju Jūsu navigācijai un foto kamerai, jo Jūs pārvietosieties vidē un dažos uzdevumos būs nepieciešams uzņemt foto un video materiālus.

#2: Ieteikumi patīkamākai pastaigai

  • Našķi, ko baudīt pastaigas laikā, vienmēr ir laba izvēle!
  • Pārliecinies, ka telefons, ko lietosiet spēlei, ir pilnībā uzlādēts. Noteikti padomājiet par ārējo bateriju jeb “power bank”, jo, aktīvi darbojoties, telefons izlādējas ātrāk un var sākt taisīt jokus!
  • Ģērbies atbilstoši laikapstākļiem!

#3: Gatavi sākt?

Apbruņojies ar labu garastāvokli un dodies uz spēles norises vietu - Vecrīgu! Spēli var spēlēt no jebkuras vietas, un punktu apmeklēšanas kārtībai nav nozīmes!

Karte apskatāma arī šeit linkā!

#4: Starts!

Noskanējiet QR kodu vai atveriet aplikāciju un ievadi spēles piekļuves kodu! (username): riga un paroli (password): sporto


#5: Iepazīsimies!

Izdomājiet savai komandai nosaukumu un pierakstiet visus komandas biedru vārdus!


#6: Kā spēlēt?

Jūs sevi kartē varat redzēt kā zilu un kustīgu navigācijas punktiņu. Jūsu uzdevums būs nonākt punktos, kas redzami kartē un apzīmēti ar dažnedažādiem simboliem. Kad būsiet nokļuvuši īstajā vietā – telefona ekrānā parādīsies jautājums vai uzdevums. 

#7: Spēles laiks un niķīga navigācija!

Spēlei NAV laika ierobežojuma. Izbaudiet pastaigu un apmeklējiet pēc iespējas vairāk punktus! BET spēle pati automātiski beigsies pēc 6h, lai uzskaitītu rezultātus. Ja Jums kādā brīdī šķiet, ka navigācija ir “sajukusi prātā” un, lai arī Jūs stāvat uz vietas, Jūsu navigācija rāda, ka Jūs tomēr kustaties, NESATRAUCIETIES! Tā notiek pat ar militārajiem radariem. Ieelpojiet un pagaidiet brītiņu līdz navigācija “attopas”!

Rezultātu TOPS!

"BRAVO!" rezultatīvākajiem, ātrākajiem, precīzākajiem un īsāko distanci veikušajiem! "Hip Hip Urā!" visiem, visiem tiem, kuri piedalījušies spēlē līdz šim un vēl piedalīsies!

(Rezultātu atjauninājums veikts: 2023. gada 21. novembrī)

Pirmās spēles nedēļas uzvarētāji, noskaidroti izlozē starp 4 vienādo punktu ieguvējiem, ir komanda "Vulkāns būs!"

Otrās spēles nedēļas uzvarētāji, noskaidroti izlozē starp 7 vienādo punktu ieguvējiem, ir komanda "Vinteri".