18+ VEIDI, KĀ ĢENERĒT IDEJAS

Tas, ka viss sākas ar ideju ir vispārzināms fakts. Bet kā tikt pie idejām? Kā tās sev pievilināt? Kā vispār rodas idejas? Un vai ideju ģenerēšana ir talants vai attīstītāma prasme? 

Vairāk par programmas saturu skatīt šeit: 

ĪSA PAMĀCĪBA KĻŪDU MĪLĒŠANĀ

Latviešiem ir teiciens, ka “no kļūdām mācās”. Bet cik spējīgi šo atziņu esam pieņemt ikdiena dzīvē, lai pieļautās kļūdas neapturētu centienus mēģināt atkal un atkal? 

Vairāk par programmas saturu skatīt šeit:

SVINĒT SKAISTI

Grupai “Prāta Vētra”ir dziesma ar vārdiem “tā nogurt var tikai no svētkiem”.  Un no svētkiem tiešām VAR nogurt, mēs to zinām. 

Vairāk par programmas saturu skatīt šeit:

KĀ IZBĒGT NO VĀVERES RITEŅA?

Jeb PLĀNOŠANA - TAVS IKDIENAS SABIEDROTAIS! Šajā nemitīgi skrejošajā laikmetā, kad informācijas ir tik daudz un lietas, kas jāpaspēj izdarīt - vēl vairāk, arvien svarīgāka kļūst plānošana, lai vienā jaukā dienā neattaptos kā vāvere ritenī, ar sirds pulsu, kas krietni pārsniedz normu. Arī mēs esam bijušas šajā ritenī: piedzīvojušas šo trauksmes un nemitīga laika trūkuma sajūtu. 

Vairāk par programmas saturu skatīt šeit:

SĀC DARĪT JAU ŠODIEN!

“Tu to vari! Tev noteikti izdosies!” Skan labi un motivējoši! Bet ko darīt, ja patiesi zini, ka tev visticamāk izdosies un patiešām tu to vari izdarīt, bet nekādi nevari saņemties beidzot sākt darīt! 

Vairāk par programmas saturu skatīt šeit:

NOVADĪTĀS LEKCIJAS UN MEISTARKLASES

2022. gada 29. novembris/ Pasūtītājs - korporatīvs uzņēmums, darbinieku konferences ietvaros/  Meistarklase “18+ VEIDI, KĀ ĢENERĒT IDEJAS"

2022. gada 22. aprīlis/ Pasūtītājs - korporatīvs uzņēmums, darbinieku konferences ietvaros/  Meistarklase “18+ VEIDI, KĀ ĢENERĒT IDEJAS"

2021. gada 4. decembris / Sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību / Saldus NVO foruma online radošās domāšanas meistarklase “TU – NVO – un IESPĒJAS. Radoši un darbīgi cilvēki – lieliskas idejas – NVO – ir jaudīgs Saldus novads”

2021. gada 4. augusts / Pasūtītājs - AVON, uzņēmuma darbinieku konferences ietvaros/ Meistarklase “KĀ IZBĒGT NO VĀVERES RITEŅA. LAIKA PLĀNOŠANA"

2021. gada 20. maijs / Sadarbībā ar “Valmieras Attīstības aģentūru” / Meistarklase “18+ VEIDI, KĀ ĢENERĒT IDEJAS jeb RADI RADOŠU RADOŠUMU!” ietvaros. (Finansēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” līdzfinansētā projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe UIA03-250))

2019. gada 14. oktobris / Sadarbībā ar Saldus un Brocēnu novadu pašvaldībām. Brocēnu un Saldus NVO Forums 2019 / Lekcija - meistarklase "KĀ NOKĻŪT NO IDEJAS LĪDZ PRODUKTAM. RADĪT. SVINĒT. PLĀNOT.