INDIVIDUĀLS KOMANDAS KOUČINGS

Sesiju skaits, atkarīgs, no uzņēmuma izvirzīto mērķu un sasniedzamā rezultāta vēlmēm. 

Komandas koučingā, profesionāla kouča jeb komandas trenera vadībā, izmantojot dažādas metodes, sesijas dalībnieki darbosies gan individuāli, gan komandās, tādejādi labāk iepazīstot un izprotot viens otru un atrisinot izvirzīto mērķi jeb problemātiku.  

Neatkarīgi no mērķa, pieskarsimies gan grupu dinamikai, gan konfliktu risināšanai, gan arī praktizēsim klausīšanos, kā arī pieskarsimies pie katra komandas dalībnieka individuālās motivācijas, mērķa sasniegšanai un komandas kopējā gara stiprināšanas, kas ir būtiskas prasmes darbam komandā. Koučinga sesijas noteikti cels produktivitāti un piederību uzņēmumam. 

Jebkura komandas koučinga sesija norisinās pēc līdzīga modeļa. Koučs izstāsta teoriju, piedāvā metodi, to nodemonstrē, pēc kā seko darbs individuāli vai komandās. 

Šādas sesijas ir milzīgs ieguvums komandas saliedēšanā un iekšējā kodola stiprināšanā, kas mainīgajos šī brīža apstākļos ir ļoti svarīgi, jo kā rāda pētījumi, cilvēki jūtas nomākti, neredz kopējo mērķi un bieži apdomā darba maiņu, tieši neizjūtot savu pienesumu un nozīmīgumu uzņēmumā. 

Negaidi kad tava komanda izdegs, rīkojies jau tagad!