UZLĀDĒJAMIES

Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēka smadzenes nogurst un sāk neproduktīvi apstrādāt informāciju, ja tās ilgstoši pakļautas vienpusējai informācijas uzņemšanai un vienveidīgām darbībām. Tāpēc ļoti svarīgi  ik pa laikam nomainīt darbības veidu, ļaujot smadzenēm “restartēties”, lai ar jaunu jaudu un augstu efektivitāti pievērstos svarīgas informācijas uzņemšanai. Programma  veidota ar mērķi palīdzēt “restartēties” un “uzlādēties”.

Tā balstās uz t.s. “ice breaker” spēlēm jeb vienkāršiem uzmanības uzdevumiem ar mērķi efektīvi saliedēt un pozitīvi uzlādēt komandu.

Katrs Uzlādes uzdevums neaizņem vairāk kā 3 minūtes; tie ir pietiekami dinamiski un aizraujoši, ļaujot katram dalībniekam kļūt par daļu no spēles jeb uzdevuma. Visi dalībnieki darbojas kopā. Uzdevumos nav iekļauta publiska uzstāšanās, līdz ar to pat viskautrīgākie kolēģi var atslābināties un ļauties spēlēm, nedomājot par uztraukumu, kas rodas, kaut ko darot individuāli vai saņemot publisku vērtējumu.  

Programma paredzēta gan kā pasākums pats par sevi, gan semināru pauzēm, gan kā pārsteigums kolēģiem nogurdinošas darba dienas vidū vai noslēgumā. Kā arī pēc vajadzības, var norisināties gan telpās, gan ārpus tām brīvā dabā.  

Pasākums klātienē

1 h

550.00 Euro + PVN

Lepojamies, ka šī programma kopš tās izveides ir bijis aizraujošs saliedēšanās pasākums lieliem un maziem kolektīviem gan birojos, gan biroju pagalmos, gan uzņēmumu piknikos vai papildus kādām citām aktivitātēm, ko uzņēmums ieplānojis saviem darbiniekiem. Bieži vien šī programma ir bijusi kā papildus programma citām mūsu komandas saliedēšaas programmām, tādā veidā izveidojot pipildītu dienas pasākumu. Tāpat šo programmu izmantojam sporta spēlēs kā atsevišķu uzdevumu punktu, kas katrai sporta spēļu komandai ir jāapmeklē. Programmu piedāvājam gan latviešu, gan angļu, gan krievu valodās!