UN CĪŅA SĀKAS PĒC  3...2...1

Pasākums klātienē

2 - 2,5 h

880.00 Euro + PVN

KAS TAS IR UN KĀ TAS NOTIEK?

Triku kaujas ir aizraujošas, izaicinājuma uzdevumu un uzvaras garšas pārpildītas sacensības ar mērķi saliedēt kolektīvu vai izklaidēt draugu grupu, cenšoties izpildīt 1 minūtes laikā dažādus trikus. Spēles var būt arī kā papildinājums korporatīvas vai privātas ballītes pamata programmai, gan kalpot kā atsevišķa programma.  

Ierodoties uz spēlēm, dalībnieki tiks sadalīti komandās. Komandām būs jāpilda dažādas sarežģītības izveicības uzdevumi - triki. Uzdevumos komanda piedalās pilnā sastāvā vai, sekojot spēļu vadītāju norādījumiem, izvirza dalībai konkrētu skaitu komandas pārstāvju.

KĀPĒC MĒS ESAM IZVEIDOJUŠI ŠĀDU PROGRAMMU?

Organizējot Komandu saliedēšanas pasākumus, esam secinājuši, ka daudzi uzņēmumi atsakās no komandas saliedēšanas pasākumu rīkošanas, jo tas ir laikietilpīgi un dārgi. Tāpēc mēs esam izveidojuši Team Buildingprogrammu, kas atspēko visus līdzšinējos “Nē!”

Lepojamies, ka šī programma kopš tās izveides ir izceļojusi uzņēmumu pasākumus birojos un ārpus tiem gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Skandināvijā. Lielākais vienlaicīgi spēlējušo skaits bijis 250 cilvēki un pasākums izversās kā īsts TV šovs. Tāpat šī programma ir bijis aizraujošs pasākums 10 cilvēku komandai. Programmu piedāvājam gan latviešu, gan angļu, gan krievu valodās!

MŪSU MĒRĶIS IR TEAM BUILDING PROGRAMMA:

  • kas neaizņem vairāk kā 3 h Jūsu dārgā laika;
  • kas veidota pēc “ātrāk – veiklāk – precīzāk” principa;
  • kurā uzdevumu izpildei nav  vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumi;
  • kurā vairums uzdevumu izpildāmi vienā minūtē, līdz ar to spēles ir aizraujošas un nav apnicīgas;
  • esam samazinājuši līdz minimumam spēlēm nepieciešamo rekvizītu skaitu un sarežģītību, lai samazinātu kopējās spēļu izmaksas!