SLEPENIE KOFERI

SLEPENIE KOFERI ir aizraujošu uzdevumu kopums, kuru iespējams izmantot gan kā atsevišķu komndas saliedēšanas programmu, gan kā papildus paralēlo aktivitāti sporta un izklaides pasākumos. Šī uzdevumu programma sniedz iespēju iesaistīties visiem pasākuma dalībniekiem: gan tiem, kas mūžīgi mūžos visur un vienmēr ir visaktīvākie, gan arī tiem, kuri labprātāk darbojas individuāli un nav tik ekstraverti. Slepenajos koferu uzdevumu vidū ir gan izveicības, gan prāta mežģi, gan uzdevumi, kuros būs jāfilmē vai jāfotogrāfē jeb jāizmanto modernās tehnoloģijas savu komandas biedru iemūžināšanai. 

Kā tas notiek? Katra komanda saņem koferi, kurā atrodas daudz un dažādas, numurētas, necaurredzamas aploksnes. Katrā aploksnē atrodas kāds uzdevums. Garlaicīgi nebūs nevienam, jo atverot aploksni komanda zaudē punktus, bet pareizi atrisinot uzdevumu aploksnē – komanda iegūs punktus. Tādējādi komandai savā starpā jāvienojas un, jāizstrādā stratēģija un iespējams jāriskē. Kā saka – “Izlietu ūdeni nesasmelsi; atvērtu aploksni – neaizlīmēsi!”.

Koferu uzdevumu risināšanai tiek atvēlēts konkrēts laiks. Koferu uzdevumu saturā ir dažnedažādi prāta mežģi un risināmie uzdevumi, kā arī aploksnes “Risks” un “Skatuve”.  Aploksne “Risks” ir visriskantākā no aploksnēm, jo to atverot uz komandas punktu skaitu iedarbojas tas, kas aploksnē rakstīts. Aploksnes “Skatuve” apslēptais uzdevums, kas komandai jāsagatavo un jārealizē visiem redzot apbalvošanas laikā. Šajā aploksnē slēpjas uzdevumi ar publisku uzstāšanos.

Informāciju par programmas izmaksām meklē zemāk. 

SLEPENIE KOFERI iekštelpu pasākumos

Izmaksas:

 • 70.00 euro/ 1 komanda + PVN (Minimālais komandu skaits - 4)
 • Programmas administrators/ vadītājs

  A: Virtuālais asistents 133,33 Euro + PVN; B: Klātienes asistents 333.33 Euro + PVN

 • Transporta izdevumi uz pasākuma norises vietu, ja pasākums norisinās ārpus Rīgas.SLEPENIE KOFERI kā papildus paralēlā aktivitāte sporta spēlēs un komandas saliedēšanas pasākumos:

Izmaksas:

 • 35.00 euro/ 1 komanda + PVN (Minimālais komandu skaits - 4)
 • Programmas administrators/ vadītājs

  A: Virtuālais asistents 133,33 Euro + PVN; B: Klātienes asistents ar papildus uzdevumiem, ko var pildīt tikai ar klātienes asistentu, iekļaujot rekvizītus šiem uzdevumiem (aizstāj vēsturiskās individuālās disciplīnas) = 333.33 Euro + PVN

 • Transporta izdevumi uz pasākuma norises vietu, ja pasākums norisinās ārpus Rīgas.

Šīs vasaras sporta spēļu koferu tēmas:

 • Mission Possible - par un ap spiegiem, misijām, domāšanu "ārpus rāmjiem"
 • Mission Possible Nature - par un ap dabu
 • Prāta Olimpiāde - caur sportu domāt un risināt
 • Kino Kurbulis - par kino
 • Melnā Kaste - ceļojums apkārt pasaulei caur uzdevumiem
 • Misija "Mūsu planēta" - par dabu un rūpēm par mūsu planētas ilgdzīvi
 • Pastomānija - Jums pienākušas vēstules! Par un ap dažādiem svētkiem un svinībām, tradīcijām. Svinēt var jebkad un jebkur!
 • Juke Box - uzdevumi par muziku; būs daudz jādungo un jāklausās.

!!! Visas tēmas pieejamas LV, ENG vai RUS valodās, vai miksēti. Maksimālais ieteicamasi valodu skaits - 2.

Kādas atšķirības starp iekštelpu koferiem un sporta spēļu koferiem?

 1. Sporta spēļu koferi ir paralēlā programma kaut kam jau esošam!
 2. Abu koferu veidos ir 42 aploksnes, bet klātienes pasākumos komandās nav vairāk par 8 dalībniekiem, savukārt sporta spēļu komandās parasti ir līdz pat 20 cilvēki, attiecīgi koferu uzdevumu veids un intensitāte atšķiras.
 3. Sporta spēļu koferi vizuāli piemēroti ārtelpu pasākumiem dažādos laikapstākļos (tie ir no plastmasa vai kartona), savukārt iekštelpu pasākumos tie ir melni, spīdīga metāla, lai labi izskatītos pat uz restorāna galda.  
 4. Sporta spēļu koferos atrodami ne varāk kā 3 jautājumi, kuros komandas komunicē ar virtuālo vai klātienes tiesnesi (asistentu). Savukārt iekštelpu koferos šādu uzdevumu ir stipri vairāk.

Šo programmu augsti novērtē dažadu pasākumu aģentūru producenti un izmanto gan kā papildus elementu viņu rīkotajos sporta, izklaides pasākumos. Šī programma ir tikusi izmantota arī gadu mijas pasākumos un ņemot vērā klientu atsauksmes, šī programma šogad ir paviesojusies arī ārpus Latvijas robežām.