SLEPENIE KOFERI

SLEPENIE KOFERI ir aizraujošu uzdevumu kopums, kuru iespējams izmantot gan kā atsevišķu komndas saliedēšanas programmu, gan kā papildus paralēlo aktivitāti sporta un izklaides pasākumos. Šī uzdevumu programma sniedz iespēju iesaistīties visiem pasākuma dalībniekiem: gan tiem, kas mūžīgi mūžos visur un vienmēr ir visaktīvākie, gan arī tiem, kuri labprātāk darbojas individuāli un nav tik ekstraverti. Slepenajos koferu uzdevumu vidū ir gan izveicības, gan prāta mežģi, gan uzdevumi, kuros būs jāfilmē vai jāfotogrāfē jeb jāizmanto modernās tehnoloģijas savu komandas biedru iemūžināšanai. 

Kā tas notiek? Katra komanda saņem koferi, kurā atrodas daudz un dažādas, numurētas, necaurredzamas aploksnes. Katrā aploksnē atrodas kāds uzdevums. Garlaicīgi nebūs nevienam, jo atverot aploksni komanda zaudē punktus, bet pareizi atrisinot uzdevumu aploksnē – komanda iegūs punktus. Tādējādi komandai savā starpā jāvienojas un, jāizstrādā stratēģija un iespējams jāriskē. Kā saka – “Izlietu ūdeni nesasmelsi; atvērtu aploksni – neaizlīmēsi!”

Koferu uzdevumu risināšanai tiek atvēlēts konkrēts laiks. Koferu uzdevumu saturā ir dažnedažādi prāta mežģi un risināmie uzdevumi, kā arī aploksnes “Risks”, “Skatuve” un “Video uzdevumi”.  Aploksne “Risks” ir visriskantākā no aploksnēm, jo to atverot uz komandas punktu skaitu iedarbojas tas, kas aploksnē rakstīts. Aploksnes “Skatuve” apslēptais uzdevums, kas komandai jāsagatavo un jārealizē visiem redzot apbalvošanas laikā. Šajā aploksnē slēpjas uzdevumi ar publisku uzstāšanos.  Savukārt “Video uzdevums” aploksnē slēpjas uzdevums uzņemt video, balstoties uz doto tēmu, sajūtu vai iedvesmojoties no konkrētas mūzikas. 

Šo programmu augsti novērtē dažadu pasākumu āgentūru producenti un izmanto gan kā papildus elementu viņu rīkotajos sporta, izklaides pasākumos. Šī programma ir tikusi izmantota arī gadu mijas pasākumos un ņemot vērā klientu atsauksmes, šī programma šogad ir paviesojusies arī ārpus Latvijas robežām.