UN PIEDZĪVOJUMI VAR SĀKTIES!

PAR PASĀKUMA KONCEPTU

Padalamies ar fantastisku komandas saliedēšanas pasākumu konceptu, kuru radījām un paši ar lielāko prieku piedzīvojām 2021. gada vasarā. Ideja radās, ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus un akūtu nepieciešamību kolēģiem satikties klātienē. Tā radās PIEDZĪVOJU KLUBS - vairāku atsevisķu pasākumu kopums (konkrētajam uzņēmumam tie bija 6!!! atsevišķi pasākumi vienas vasaras laikā). Uzņēmuma darbiniekiem bija iespēja pieteikties un apmeklēt sev vēlamo pasākumu. 

Neturam ideju sveci zem pūra un dalamies ar ideju, jo zinam, ka šāds koncepts paralēli tradicionālajiem vasaras izklaides un atpūtas pasākumu formātiem, būs aktuāls vienmēr. Laivas, velosipēdus un pārgājienu maršrutus varat saorganizēt arī paši un radīt kolēģiem notikumu, bet mūsu radošā pievienotā vērtība šajos pasākumos bija apcikināt notikumus ar savu mīļumu un rūpēm un papildus saliedējošajiem uzdevumiem. 


Sākotnējais mūsu satraukums par atsaucību bija lieks, jo uz laivu braucienu Vidzemē pieteicās tik daudz gribētāju, ka nācās laivas meklēt  pa visu Latviju un bija pat tādi dalībnieki,kuri nekad dzīvē iepriekš nebija kāpuši laivā, un bija arī tādi, kuri uz Vidzemi brauca pat no Liepājas. Savukārt lielākais izaicinājums bija Sēņošanas piedzīvojums, kad mūsu uzdevums bija atrast mežu, kur ir sēnes un ļauts iebrist ar saviem nazīšiem! 

Mēs dzirdam un jūtam, cik ļoti kolēģiem ir nepieciešams satikties klātienē, bet pietrūkst laika vai finanšu resursu lielām sporta spēlēm. Tad lūk ideja, ko realizēt, lai sasniegtu pašu galveno mērķi, kas stāv pāri ballītei līdz rīta gaiļiem - SATIKTIES piedzīvojumā uz Latvijas skaistajām upēm, pa gleznainajiem velo maršrutiem, iekš' pārsteidzošajiem mežiem!