LIDOJUMS APKĀRT PASAULEI

Pasākums online vidē

2 h

920.00 Euro + PVN

Ar šīs programmas palīdzību, Jums un Jūsu komandai būs iespēja lidināties apkārt pasaulei, neizejot no mājas! 

KĀ MĒS TO REALIZĒSIM? Lasiet tālāk pasākuma aprakstu soli pa solim, lai labāk noķertu mūsu domu lidojumu. 

Solis Nr.1 Kā īsta ceļojumā, pasākuma dalībnieki, kā ielūgumu uz pasākumu saņems savu Bording Pass, uz kuras būs norādīts “lidojuma’’ datums, laiks un Zoomlidosta, kā arī aviokompānija, kas būs Jūsu uzņēmuma nosaukums ar piekabinātu “LINES” vārdu galā. 

Solis Nr.2 Kad visi pasažieri ieradušies. Tie satiek savus ceļojuma pavadoņus (pasākuma vadītājus), kas veic pasažieru instrukciju ceļojuma laikā. Izstāsta lidojuma noteikumus, tā gaitu un protams novēlot lielisku lidojumu ar X LINES. 

Solis Nr.3 Visi pasažieri tiek sadalīti komandās jeb iedalīti lidaparāta sēdvietu grupās, atkarībā no kopēja cilvēku skaita, bet idejiski komandās jeb grupās un tiek sadalīti atsevišķās Zoomistabās. 

Solis Nr.4 Katrai komandai tiek nosūtīts links ar uzdevumiem, kas noteiktā laikā ir jāatrisina vai jāveic. Dalībnieki virtuāli ar uzdevumu starpniecību apceļo dažādas valstis. Papildus prāta mežģu uzdevumiem, ir arī foto un video uzdevumi, kas komandām jāatbild izmantojot aplikāciju. Visus uzdevumus visiem kopā neizdosies veikt, tāpēc vienam no komandas būs jāuzņemas vadītāja loma, un jādeleģē uzdevumi vai arī komandai sadarbojoties tas jāizlemj kopā. 

Tāpat spēles laikā pie grupas ieradīsies lidojuma pavadoņi un piedāvās komandai veikt kādu papildus uzdevumu, par ko ir iespējams iegūt papildus punktus.  Visi uzdevumi veidoti par un ap ceļošanu un dažādām pasaules valstīm. 

Solis Nr.5 Pēc dotā laika beigām visas komandas atgriežas uz kopējā ‘’lidmašīnas’’ borta. 

Solis Nr.6. Tiek parādītas uzņemtās fotogrāfijas un video, tiek dots vārds komandām izpildīt “priekšnesuma” tipa uzdevumus, kā arī apkopoti rezultāti. Nobeigumā pirms ‘’nolaišanās mājās’’ tiek paziņota uzverētājkomanda. 

Solis Nr.7 Lidojuma komanda no dalībniekiem atvadās, atvadās arī lidojuma pasažieri un atgriežas mājās. 

Lepojamies, ka šī programma ir bijusi “bestselleris” pandēmijas apstākļos.