KUR TAS SUNS APRAKTS?

Pasākums gan klātienē, gan online vidē

2 - 2,5 h

920.00 Euro + PVN

KUR TAS SUNS APRAKTS? ir komandas saliedēšanas programma, kas balstīta uz televīzijas šova “Es mīlu Tevi Latvija!’’principa un sastāv no dažnedažāda veida viktorīnām. Programma vienlīdz aizraujoši var norisināties gan klātienē, gan online vidē. 

Programmas pamatā ir dažādas viktorīnas, par un ap Latviju un latviešiem. Dalībnieki tiek sadalīti komandās un piedalās spēlē. Viktorīnu veidi ir atšķirīgi, lai programmas dalībniekiem nekļūtu garlaicīgi un spēle būtu dinamiska. Būs viktorīnas gan ar slavenību balsu atpazīšanu, latviešu kino filmu minēšanu, latviešu dziesmu atpazīšanu, kā arī neizpaliks arī slavenā Latvijas kartes spēle, kurā jāapazīst pilsētas Latvijā. 


Pasākumam norisinoties Onlinevidē, tiek izmantota Zoom platforma, kurā komandas tiek sadalītas pa istabām un kopīgi risina uzdevumus un piedalās viktorīnās, izmantojot visiem kopīgu Youtube linku, no kura tiek translēta viktorīnu tiešraide. Viktorīnas sadalītas divos blokos, pēc katra bloka visas komandas sanāk kopā “lielajā Zoom istabā’’, lai apspriestu rezultātus un dalītos, kā katrai komandai gājis. 

Mums ir dekādi ilga pieredze dažādu viktorīnu veidošanā gan korporatīvajos pasākumos, gan TV projektos, tāpēc varam garantēt, ka laiks paskries nemanot un pēc pasākuma Jums būs pacilāts garastāvoklis un lieliskā kompānijā pavadītas 2h prieka. Tā kā programmas saturs ir par un ap Latviju, pasākums norisinās latviešu valodā un paredzēts komandām, kurās vairums ir latviešu auditorija.