VAI ESAT GATAVI IZAICINĀJUMIEM?

Pasākums klātienē

2-3 h

920.00 Euro + PVN

Kurš var aizsniegt ar mēli degunu? Bet kurš ir vislabākais rēbusu un prāta mežģu risinātājs? Kurš prot izstāstīt visjautrāko anekdoti? Kurš spēj atpazīt dziesmas, kas skan reversā? 

Programma paredz, ka dalībnieki tiek sadalīti komandās un katra komanda pasākuma sākumā izvelk noteiktu skaitu un krāsas izaicinājumu kārtis. Katra krāsa atbilst savam izaicinājuma uzdevuma veidam: būs gan 

  • jādarbojas radoši (piem., jāuzbūvē pēc iespējas augstāks makaronu tornis), 
  • gan fiziski (piem., jāizlec ar lecamauklu pēc iespējas vairāk reizes 1 min laikā), 
  • gan jāpiepūlē pelēkās smadzeņu šūniņas (piem., jāatrisina rēbuss), 
  • gan skatuviski (piem., uz jāsagatavo tosts pārējiem pasākuma dalībniekiem) utml.. 

Komandas rīcībā ir arī koferis ar dažnedažādām lietām, kas, iespējams, būs nepieciešamas uzdevumu veikšanai. Izaicinājumi veicami individuāli vai grupās, atkarībā no definētā uzdevuma kārtīs. Tos var pildīt paralēli, tāpēc komandu uzdevums - vienoties savā starpā un izveidot stratēģiju, sadalīt uzdevumus tā, lai noteiktā laikā tie realizētu pēc iespējas vairāk  izaicinājumu. 

Programma rada “burziņa” efektu, jo izaicinājumi tiek pildīti paralēli un aktivitātēs tiek iesaistīts maksimāls cilvēku skaits – kāds šuj, kāds dzied, kāds lec, kāds fotografējas utml. Katrs komandas biedrs var atrast sev interesējošu izaicinājumu, ko pildīt, papildinot komandas iegūto punktu skaitu, jo “katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek”. 

Priecājamies, ka šī programma ir bijusi fantastisks veids uzņēmumu pasākumiem ārpus telpām, nerīkojot pilnas dienas sporta spēles. Programma pieejama gan latviešu, gan angļu valodās.  Programma īpaši pieprasīta ir uzņēmumos ar darbinieku skaitu līdz 80 personām un pasākuma budžetu, kas neiekļauj “klasiskas” izpratnes sporta spēles.